Galip Kaynar Yachting | EN YENİ NIMBUS W9
1270
post-template-default,single,single-post,postid-1270,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Haberler

01-24-18

EN YENİ NIMBUS W9


Aktif bir yaşam tarzına sahip olanlar için tasarlanan Nimbus W9 modelinin ilk gösterimi Düsseldorf tekne fuarında gerçekleşti. W9, sosyal aktiviteler için yüksek hızlı günlük bir kruvazör ve hafta sonu teknesidir. W9’un tamamen yeni bir tekne olduğunu açıkça görebilirsiniz, çünkü tasarım dili Nimbus serisine ait diğer teknelerden farklılık göstermektedir. Bununla birlikte, Nimbus’un geçmişini biliyorsanız ve biraz daha yakından bakarsanız, teknenin Nimbus’a ait birçok DNA’sı olduğunu ve önceki modellerden işlevsellik, tasarım öğeleri yüklendiğini keşfedeceksiniz.”

Teknede bulunan herkes için mümkün olduğunca kolay ve konforlu bir yaşam sunabilmek için, en çok tercih edilen teknelerinin önemli noktalarını dikkatle seçen Nimbus, tasarımı rafine ederek yeni işlevlerle w9’u geliştirdi. W9, tasarım dili ve öğelerini büyük, ikonik Nimbus modellerinden miras almış durumda.

W9, belirgin Nimbus DNA’sına sahip, daha hızlı günlük bir tekne arayanlar için tasarlanmıştır; fonksiyonel İskandinav tasarımına, kolay kullanıma, güvenliğe ve ayrıntılara önem verenlerin teknesi.